Hikayemiz

2013 yılında, Web Tasarım hizmetiyle şirketimizin temellerini oluşturarak çıktığımız bu yolda, günden güne kendimizi geliştirerek, 2018 yılı başlarından bu yana : Maydanoss Medya E-ticaret Web Tasarım Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak; E-TİCARET, WEB TASARIM, SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI, GRAFİK TASARIM, BASKI/MATBAA İŞLERİ, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, TANITIM FİLMİ, ÜRÜN ÇEKİMİ alanlarında da hizmet vermekte olup, çalışmalarımıza aralıksız ve ilk günki heyecanla devam ediyoruz.

2019 yılı itibariyle Bünyesine dahil olduğumuz Türkiye’nin en güçlü Voip alt yapısına sahip Kobikom Bölge Bayisi olarak Sizlere; IP Santral, Toplu SMS, 0850’li numara alanlarında da hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizle görüşmelerimizde ‘’Para kazanmak için değil, insan kazanmak için çalış’’ felsefesiyle yolumuza devam ediyoruz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Öncelikle sizi dinliyoruz, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli materyalleri hızlı bir şekilde bir araya getirerek gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

İşimizi Büyük/Küçük diye ayrım gözetmeksizin güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işin arkasında duruyor, teslimat sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahalelerde bulunarak mağdur olmanızı önlüyor, müşteri memnuniyetinin en önemli gayemiz olduğunu bilerek çalışıyoruz.

Firmamızın temel gayesindeki altın anahtar başarıdır ve farkındayız ki başarı; Yapılan iş sayısı değil, hakkıyla yapılan iş sonucu, memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, İş ortaklarımız ve çalışanlarımız arasında dürüstlük ve güven esasına dayalı ilişkiler kurmak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın gereksinimlerinin ötesine geçecek şekilde, bilgilerimizi ve tecrübemizi arttırmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımak, müşterilerimizin dijital pazardaki etkinliklerinde yol gösterici olmak. Müşterilerimize alternatif olarak rekabet ve fark yaratacak ürünler sunarak rakiplerinin önüne geçmesini sağlamak. Sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, memnun müşteriler ile referanslarımızı arttırmak.

MAYDANOSS

Hızlı iletişim formu

Bot Kontrolü; 14 + = 21